czwartek, 10 września 2015

Wiejscy celebryci ;)

Właśnie tacy z nas celebryci - wiejscy :)
Cieszy mnie to bardzo, że ludzie wokół doceniają to, co robimy, że to się podoba i że, jak się okazuje, mamy swoich naśladowców, hehehe.... (czasem to cieszy, ale nie zawsze.)
Ale z drugiej strony dziwi mnie, że media chcą o nas pisać, pokazywać nas jako coś niecodziennego, wręcz oryginalnego, na co warto całą cenną stronę w gazecie poświęcić lub nawet pięć stron, jak to było zimą w Krainie Bugu, bo dla nas to przecież zupełnie normalne, codzienne życie :) Ale, jak się okazuje, nie dla każdego jest to oczywiste, że jak się źle żyje, albo coś się wali, to można rzucić wszystko i przenieść się na drugi koniec Polski w poszukiwaniu szczęścia :) Albo że można żyć tworząc, albo strzelając z łuku, albo że można razem z mężem, czy żoną i pracować, i żyć, i być nadal szczęśliwym spędzając ze sobą niemal 24h na dobę.
A my tacy właśnie zwyczajni. I szczęśliwi.
Słowo Podlasia, 21-27.07.2015


10 komentarzy:

 1. Jakie to cudowne uczucie, kiedy w tym dziwnym swiecie czytasz o normalności, pasjach, miłosci i szczęściu. Dla Was to normalne życie, a dla nas dawka wiary w ludzi, w to co robią. Dlatego racz nas swoim życiem, bo to ogromna przyjemność gościć u Was.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak miło czytać takie słowa!!! Dziękuje :) Postaram się częściej :)

   Usuń
 2. Lubię czytać o tym, że komuś się udało, że wiedzie się dobrze i jest szczęśliwy. To jest dla niektórych prawie jak alternatywna rzeczywistość! A książkę o Was poleciłabym niejednej osobie, więc nie krępujcie się zaczynać spisywać jakiś swoich opowiadań :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo to miłe, dziękuję :)
   A co do pisania, czyli mówienia o sobie - pamiętam taka sytuacje - ileś lat temu wernisaż moich prac, jeszcze wtedy rysunek i malarstwo - przemawia pani dyrektor, potem kuratorka, a potem mi kazano mówić . No i powiedziałam, że ja nie po to maluje i rysuje, żeby gadać - to moje prace mają za mnie mówić :)
   Kiedyś myślałam o książce, kto wie? ;)

   Usuń
 3. Bardzo Wam kibicuję , trzymam kciuki za jeszcze .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu, dziękujemy, wiemy, że zawsze jesteś z nami :)

   Usuń
 4. Kochan dumna z Was jestem! piękni jesteście i ludzie to widzą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje!!! Ale pięknie, świetny artykuł i Wy, Wasza historia, życie! Uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :) Jeśli chodzi o naszą historie, to w Krainie Bugu było duuużo więcej :)

   Usuń

Chyba nie ma się co łudzić...

....że będę prowadzić regularnie tego bloga... łatwiej jednak nam jest to robić na fb, bo szybciej wstawia się posty i szybciej jest reakcja...