piątek, 27 maja 2016

Na wsi fajnie jest :D

No naprawdę :)
Mieszkanie na wsi jest niesamowite. Jesteśmy na pewno bardziej wolni, bardziej swobodni, bardziej u siebie. Jesteśmy szczęśliwsi.
Jagoda bardzo fajnie zaaklimatyzowała się w przedszkolu. Bardzo lubi nasze codzienne spacery po lesie, nad rzeką, po łąkach.
Często czujemy się tak, jak byśmy cały rok byli na wakacjach, w takiej letniej daczy :)

Wczoraj był Dzień Matki. W sumie dzień jak co dzień, ale jego zakończenie, nieoczekiwanie spontaniczne, uczyniło go bardzo wyjątkowym. Ale zobaczcie sami :)


Bordziłówka... Nasza wioska, i Zielawa, nasza rzeka... Tu jest tak pięknie., że czasami trudno nam uwierzyć, że znaleźliśmy tak cudowne miejsce :)

A z ogłoszeń - tydzień temu byliśmy na zawodach konnych :D Z malutkim stoiskiem, ale także przede wszystkim po to, żeby zrobić fotoreportaż (Artur robił te zdjęcia).

No i jeszcze na koniec pokarzę Wam jakie miałam ostatnio fajne, dość pracochłonne zamówienie.
Anioł dla nauczycielki tańca ludowego :)


Miłego weekendu!

5 komentarzy:

 1. szalone życie wiejskich bab :) piknie u Was!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteście niesamowiote! A Ty - matka wariatka! Uwielbiam! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepięknie tam macie! Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowita Jestes i to wlasnie Uwielbiam w Tobie !!!! :))) Pieknie zakonczylas Dzien Mamy :))) Cuudnie jest u Was !!! :) Anielinka Piekna :) Pozdrawiam Cie Serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń

Chyba nie ma się co łudzić...

....że będę prowadzić regularnie tego bloga... łatwiej jednak nam jest to robić na fb, bo szybciej wstawia się posty i szybciej jest reakcja...