niedziela, 6 maja 2012

Miła wiadomość

Po lewej stronie naszego bloga widnieją odnośniki dotyczące naszej współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami. Dziś pojawił się nowy link - Herbaciarnia Galeria w Ustce. Jest to jedno z tych miejsc, w którym człowiek zapomina o troskach i oddaje się błogiej kontemplacji - a jest co kontemplować. Wybór herbat jest przeogromny, do tego różne kawy, inne napoje, a także coś co uwielbiam...domowe ciacha, które są po prostu przepyszne.
I cudowny klimat stworzony przez właścicieli, państwa Nagórnych. Będąc w Ustce nie można tego miejsca pominąć, tym bardziej, że od niedawna można tam kupić wyroby z Domu Mokoszy:)
A jeszcze jedną miłą wiadomością jest ta, że na naszych 1-szych Babskich Polepiuchach (już w piątek!!!!!) będziemy pić właśnie herbatę z naszej słynnej usteckiej herbaciarni:) Zapowiada się piękne spotkanie, na które jeszcze raz serdecznie zapraszam :)

Herbaciarnia Galeria w Ustce

8 komentarzy:

 1. Kochana jeszcze raz gratuluje nawiązania współpracy z takim miejscem :D gg mi się jakimś cudem odinstalowało, nie pamiętam numeru i dlatego milczę. Buziaki dla Was wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dziękuję:) A miejsce polecam serdecznie:)

   Usuń
 2. No to chyba w tej Twojej Ustce jest już wszystko czego do szczęścia potrzebuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, super, coraz bardziej mnie ciagnie przez Ciebie z powrotem do Ustki.

  OdpowiedzUsuń
 4. SUPEROWO!!! Trzymam kciuki, żeby się kręciło :D jeszcze troszkę i sama zobaczę! Hurra!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, Kasiu, już niedługo!!! mam nadzieję, że bedzie to cykliczna impreza i że uda się ją połączyć z Twoim przyjazdem

   Usuń

Chyba nie ma się co łudzić...

....że będę prowadzić regularnie tego bloga... łatwiej jednak nam jest to robić na fb, bo szybciej wstawia się posty i szybciej jest reakcja...